Zadnji dan pouka v letu 2021 smo na OŠ Zagradec preživeli v prazničnem vzdušju.

Na šoli je namreč potekala novoletna prireditev, ki je bila zaradi ohranjanja varnih mehurčkov tokrat izvedena kar v dveh delih. Učenci razredne stopnje so se že pred malico preselili v šolsko telovadnico, kjer so lahko uživali v odličnih nastopih naših učencev, po malici pa so si prireditev ogledali še učenci predmetne stopnje.

Nastopajoči učenci in učenke so z bogatim kulturnim programom popestrili predpraznični čas.

Predstavili so se s plesom, deklamacijami in recitacijami pesmi ter zabavno igro o Božičku, ki je v tem letu pojedel čisto preveč sladkarij in je zato moral na dieto.

Prisluhnili smo tudi nastopom učencev iz Glasbene šole Grosuplje, otroškemu in mladinskemu pevskemu zboru OŠ Zagradec ter obeležili dan samostojnosti in enotnosti.

Na koncu nas je nagovorila Barbara Maver, v. d. ravnateljice, ki je vsem prisotnim zaželela lepe praznike.

Sodelujočim iskrene čestitke za odličen nastop in SREČNO 2022!

Še nekaj utrinkov učenk in učencev o prireditvi:

»Najbolj všeč mi je bil ples Ona lubi pomarancze.« Nika Perko, Špela Novak, Ema Ferlin, Ana Teme, 2. razred

»Zelo sem se nasmejal, ker Božiček ni mogel vstati.« Ožbej Kohek, 2. razred

»Všeč mi je bil Božičkov ples.« Neli Štravs, Neža Perko, 1. razred