Na PŠ Zagradec smo z različnimi dogodki popestrili teden otroka. Letošnja osrednja tema je bila prosti čas.

V ponedeljek smo si v prvem in drugem razredu ogledali risani film, tretji, četrti in peti razred pa film Košarkar naj bo.

V torek smo pripravili različne likovne delavnice, na katerih so učenci izdelali lutke, oblikovali slano testo, slikali jesenske liste …

Imeli smo tudi dan za zdravje. Obiskali sta nas sestri iz ZD Ivančna Gorica. Predstavili sta nam, kako poskrbimo za naše zdravje. Tretješolce je obiskala ga. Mezek in jim predstavila delo farmacevta. Izdelali so negovalno kremo za roke.

V četrtek smo se športno oblekli in se podali na pohod v bližnjo okolico šole. Preživeli smo lep, aktiven dan.

Teden otroka smo zaključili z druženjem med razredi. Učenci so igrali družabne igre, ki so jih prinesli od doma.

Teden je bil obogaten z različnimi aktivnostmi. Učencem so bile dejavnosti všeč, saj so bili sproščeni in nasmejani.

Zapisali: A. Grčman, M. Pustovrh