NA PŠ ZAGRADEC NAS JE PONOVNO ZDRUŽIL JESENSKI KROS

V sredo, 28. 9. 2016, smo učenci 6.–9. razreda PŠ Zagradec lahko preizkusili svoje tekaške sposobnosti na jesenskem krosu.

Na začetku smo imeli 4 ure pouka, po koncu 4. šolske ure pa smo se skupaj z učitelji odpravili na šolsko igrišče. Tam sta nam učitelja športa podrobneje predstavila navodila za potek jesenskega krosa, nato pa smo odšli po progi do starta, od koder smo se z vsemi močmi zagnali proti ciljni črti. Kros so odtekli najprej šestošolci in šestošolke, za njimi pa še učenci in učenke 7.a, 7. b, 8. in 9. razreda.

Po zaključku krosa je sledilo kosilo, takoj zatem pa še razglasitev prvih treh zmagovalcev in zmagovalk v vsakem razredu, ki se bodo udeležili medobčinskega krosa. Po razdeljenih priznanjih smo se vsi odpravili domov.

Jesenski kros je bil tako kot vedno odličen, poskrbel pa je tudi zopet za malo druženja in zabave med prijatelji.

3 najbolje uvrščeni učenci po razredih:

6. RAZRED 7. RAZRED      8. RAZRED 9. RAZRED
1. Nejc Zavodnik 1. Blaž Ceglar 1. Blaž Perko 1. Damjan Hočevar
2. Martin Bradač 2. Urban Žgajnar 2. Nejc Ropič 2. Miha Zupančič
3. Jože Hočevar 3. Matevž Šparovec 3. Blaž Bregar 3. Primož Žgajnar

3 najbolje uvrščene učenke po razredih:

6. RAZRED 7. RAZRED      8. RAZRED 9. RAZRED
1. Mojca Zupančič 1. Maja Novak 1. Karin Janežič 1. Tjaša Zore
2. Maja Mohorčič 2. Sara Mišmaš 2. Adrijana Hočevar 2. Nika Kaurin
3. Karolina Bregar 3. Danica Koželj 3. Špela Štrus 3. Nika Novak

Pripravili: Nina Miklič, 9. Z, Nataša Rebec Lukšič, prof., Irena Bregar, prof.

Fotografirala: Dragica Šteh, prof.